шејк | Кафе пауза

Протеински шејк со кафе – за активните љубители на кофеинот!

Додајте дополнителна доза енергија во вашиот протеински шејк

Протеински шејк со кофеин – наполнете се со енергија за викендот што следува!

Совршен пијалак за интензивните фитнес вежби или активности на отворено

7 предлози за вкусна и хранлива ужина после тренинг

Надополнете ја изгубената енергија и обезбедете доволно јаглехидрати и протеини, така што ќе си го направите патот до совршеното тело полесен и пократок.
Датум: 13 јан 2016

Порно шејк: Афродизијак кој ќе ве претвори во ѕвер

Овој шејк лесно можете да го направите сами, а покрај тоа што е неодоливо вкусен, има навистина силни и моќни својства заради кои ќе треба да се подзамислите на кого ќе му го сервирате.
Датум: 30 апр 2015
, Автор:

Вкусен шејк од шумско овошје

Летно освежување за само 10 минути!

Шејк од банана и чоколадни колачиња

Фантастичен микс на вкусови кој ќе ве освои...

Шејк од Бејлис со вкус на кафе

Релаксирајте се со вкусен шејк од Бејлис кој има вкус на кафе...
Датум: 14 дек 2012

Неодолив милкшејк од јагоди

Покрај тоа што јагодите се одлични за човековото здравје, овој неодолив милкшејк ќе ви донесе уживање и освежување во пеколните денови кои претстојат...

Шејк од малини и диња

Подгответе се за вкусно пролетно уживање...
Датум: 15 апр 2012
, Автор:

Неодолив шејк со кафе и чоколадо

Освежителен и расонувачки, погоден за во секој дел од денот...

Мока леден шејк

Вкусен и моќен шејк кој ќе ви го разубави денот...
12