Веки-пеки | Кафе пауза

Торта во чест на Декстер – да ти е страв да ја пробаш :)

За да ја вкусите оваа торта, треба да имате силен желудник :D
Датум: 16 јул 2013
, Автор:

Звукот на вашата омилена шолја кафе

Обидете се да се концентрирате на звуците во кујната, додека го подготвувате ова задоволство над задоволствата... ;)
Датум: 16 јул 2013
, Автор:

Страшни трагедии раконструирани од страна на деца

Контроверзни фотографии кои ќе ве остават без зборови...
Датум: 05 јул 2013
, Автор:

Стапала vs. шепи

Необична серија фотографии за поврзаноста на кучињата со нивните сопственици...
Датум: 02 јул 2013
, Автор:

Емотивни портрети на напуштени кучиња

Силни емоции „стиснати“ во неколку фотографии...
Датум: 29 јун 2013
, Автор:

Уникатен талент – шутира кошови додека свири на гитара

Погледнете го уникатниот спој на музика и спорт и уживајте во резултатот. ;)
Датум: 27 јун 2013
, Автор:

Очилата на славните

Погледнете ја листата на најпознати очила низ историјата според веб-дизајнерот Федерико Мауро.
Датум: 27 јун 2013
, Автор:

Кул и практична фонтана за кучиња

Спас за вашите домашни миленици од летните горештини...
Датум: 27 јун 2013
, Автор:

Маици и дуксери кои ќе ви отворат апетит

Ако сте на диета, не кликајте! :D
Датум: 27 јун 2013
, Автор:

Црно-бела танцувачка илузија

Танц кој ќе ви го помати умот. ;)
Датум: 26 јун 2013
, Автор:

Кул визит-карта која може да ви послужи и како ренде

Интелигентен, оригинален и ефективен потег за привлекување муштерии. ;)
Датум: 26 јун 2013
, Автор:

Магија во армиските редови – војници во „Хари Потер“ расположение

Оружјето го замениле со метли и ги направиле досега најоптимистичките фотографии во армијата. Погледнете ги.
Датум: 25 јун 2013
, Автор: