Кул и практична фонтана за кучиња

Оваа фонтана е кул решение за спас на вашите домашни миленичиња од летните горештини. Со неа ќе им обезбедите свежа, чиста и лесно достапна вода за пиење во секое време…(1) Кул и практична фонтана за кучињаДизајнирана е да функционира на благо притискање со шепите на кучињата. Ваше е да поработите на дресурата на домашното милениче, односно да го научите кога ќе ожедни да стапне на фонтаната.(2) Кул и практична фонтана за кучиња(3) Кул и практична фонтана за кучињаОваа интересна фонтана е поврзана со градинарско црево, но користи Y-сплитер така што не го попречува водоснабдувањето до останатиот дел на вашиот двор. Ако ви се допаѓа овој интересен изум, нарачајте го тука.(4) Кул и практична фонтана за кучиња(5) Кул и практична фонтана за кучиња(6) Кул и практична фонтана за кучињаБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар