Кул и практична фонтана за кучиња

Кул и практична фонтана за кучиња

Оваа фонтана е кул решение за спас на вашите домашни миленичиња од летните горештини. Со неа ќе им обезбедите свежа, чиста и лесно достапна вода за пиење во секое време…(1) Кул и практична фонтана за кучињаДизајнирана е да функционира на благо притискање со шепите на кучињата. Ваше е да поработите на дресурата на домашното милениче, односно да го научите кога ќе ожедни да стапне на фонтаната.(2) Кул и практична фонтана за кучиња(3) Кул и практична фонтана за кучињаОваа интересна фонтана е поврзана со градинарско црево, но користи Y-сплитер така што не го попречува водоснабдувањето до останатиот дел на вашиот двор. Ако ви се допаѓа овој интересен изум, нарачајте го тука.(4) Кул и практична фонтана за кучиња(5) Кул и практична фонтана за кучиња(6) Кул и практична фонтана за кучињаБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар