Магија во армиските редови - војници во „Хари Потер“ расположение

Магија во армиските редови – војници во „Хари Потер“ расположение

Овие креативни припадници на безбедносните сили на САД одлучиле да внесат малку магија во суровото секојдневие. Оружјето го замениле со метли и ги направиле досега најоптимистичките фотографии во армијата.(1) Магија во армиските редови - војници во „Хари Потер“ расположение(2) Магија во армиските редови - војници во „Хари Потер“ расположение(3) Магија во армиските редови - војници во „Хари Потер“ расположение


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар