Прекрасни фотографии од татковци кои за прв пат си ги гледаат ќерките во венчаница

Не постои нешто поубаво од врската помеѓу таткото и ќерката – таа е засекогаш неговото мало девојче, без разлика на годините. Токму тоа и го покажуваат овие прекрасни и моќни фотографии од емоционални татковци кои за прв пат ја гледаат ќерка си во венчаница. Погледнете ги неверојатните моменти кои засекогаш се овековечени во прекрасни рамки!

Погледнете ги останатите фотографии на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар