15 февруари 2024 | Кафе пауза

Побрзајте! Пријавувањето трае до 16.02 – Покажете ги Вашите барменски вештини на Бадел Мастерклас натпреварот и освојте 30.000 евра

За сите страствени и креативни бармени кои сакаат да ја покажат својата извонредна умешност во работата! Најголемото регионално натпреварување на бармени Бадел Мастерклас е прилика која не смеете да ја пропуштите!
Датум: 15 фев 2024
, Автор: