Тест: Чорапите кои најмногу би сакале да ги носите откриваат длабоки тајни за вашата душа

6. Чорапи со срценца

Тест: Чорапите кои најмногу би сакале да ги носите откриваат длабоки тајни за вашата душа

Доколку сте ги одбрале чорапите со срценца, вие сте романтична душа. Забавни сте и имате весела природа. Цврсто верувате во љубовни односи, без разлика дали се работи за пријатели или партнери. Вие сте лојални пријатели и секогаш сте во потрага по љубовта која ве грее од внатре. Вашиот идеален состанок вклучува греење на каучот додека гледате сентиментална романтична комедија. Бидете внимателни да не се разочарате од луѓето во вашата близина бидејќи тие не го делат вашето чувство за романтика. Вашата отвореност е вашиот најсилен атрибут, па токму затоа и сите ве сакаат поради големото срце. Останете со отворено срце и со сигурност ќе постигнете големи нешта.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар