Тест: Чорапите кои најмногу би сакале да ги носите откриваат длабоки тајни за вашата душа

5. Чорапи со криви линии

Тест: Чорапите кои најмногу би сакале да ги носите откриваат длабоки тајни за вашата душа

Во ред, вие можеби сте малку поразлични од вашите пријатели. Но, кој се грижи за тоа? Вие сте необични, креативни и сакате да размислувате надвор од рамките. Вашите пријатели понекогаш ве критикуваат затоа што сте малку неуредни и неорганизирани, но тоа се случува само затоа што не го разбираат вашиот брз ум кој изобилува со фантазија. Вие живеете според својот ритам, па токму затоа и сте склони да ги избегнувате другите луѓе. Светот има потреба од повеќе луѓе како вас, па токму затоа и не треба да се извинувате поради својата единственост. Исто така, кога луѓето ќе ве запознаат во целост, вие ќе ги освоите со својата чудесна креативност и шарм.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар