Тест: Чорапите кои најмногу би сакале да ги носите откриваат длабоки тајни за вашата душа

7. Чорапи со цветови

Тест: Чорапите кои најмногу би сакале да ги носите откриваат длабоки тајни за вашата душа

Вие сте оптимист над оптимистите. Вашето добро расположение и позитивен поглед кон светот ве прави среќни и задоволни. Чашата е секогаш половина полна за вас, додека вашата позитивна енергија е неверојатно заразна. Вашиот радосен пристап кон животот може да биде инспирација за вашите колеги кои се склони на жалење. Сите знаеме дека никој не е среќен цело време, но вие дури и кога имате лоши денови зрачите со својата позитивна енергија и ја потиснувате негативната преку разговор со вашите пријатели. Не се плашете да го отворите вашето срце, вашата искреност нема да го загрози вашиот топол став. Баш напротив, тоа ќе ви помогне да се чувствувате многу посреќно во животот.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар