Откачена виолинистка го покажува својот неверојатен талент

Внимание, видеото кое следи во продолжение ќе ви предизвика бура од емоции! Полупијана и откачена девојка смело истапува на сцената на „Британија има талент“, подготвена да ги остави судиите и публиката со подзинати усти. Не, таа воопшто нема трема, и самата вели дека е многу мамурна за да чувствува трема.

Со сигурност она што сите го очекуваа беше уште една од многуте пародии, но оваа млада девојка им подари експлозивен настап.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар