Одлична плејлиста за престојните пролетни денови

Одлична плејлиста за престојните пролетни денови

Ах, пролет! Свежо ветре, одмор под сенка, топла сончева светлина на задниот дел од вратот, излив на бои, живот што цвета насекаде – нема сезона толку инспиративна како пролетта. За да ја дочекаме повесело, решивме да споделиме една плејлиста во која сме сигурни дека ќе уживате и вие!

Можеби ќе сакате да слушнете и некоја од овие 20 плејлисти кои ќе ви помогнат да го смирите умот.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар