20 плејлисти кои ќе ви помогнат да го смирите умот

20 плејлисти кои ќе ви помогнат да го смирите умот

Со сигурност може да се каже дека на сите ни треба малку релаксација во моментов. Безбедно пристаниште, пријатно место за да се извлечеме од целиот стрес (барем за малку). Пред да земете чаша чај или вино, да пронајдете добра книга или да запалите ароматизирана свеќа, проверете дали имате смирувачка плејлиста за да ви послужи како совршена позадина.

За повеќе плејлисти продолжете на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар