24 април 2014 | Кафе пауза

8 работи кои маж во хороскопскиот знак Јарец ги сака во кревет

Извесно време меркате некој Јарец и сакате да бидете подготвени кога ќе добиете прилика да го заведете. Ако е така, подгответе се да вложите многу. Следуваат 8 работи кои Јарецот ги сака во кревет.
Датум: 24 апр 2014
, Автор:

Една животна вистина…

Oва ќе им се допадне на жените, но ќе ги насмее и мажите.
Датум: 24 апр 2014
, Автор:

Дали сте се запрашале?

Во еден момент едноставно престануваме да се прашуваме за неважните работи...
Датум: 24 апр 2014
, Автор:

Тајните на француските дами

„Је ne sais quoi“ e еден од најпознатите француски изрази кој во превод значи „не знам“, но напротив, тој ни малку не го опишува прецизниот и елегантен стил на француските дами.
Датум: 24 апр 2014
, Автор:

Откачена виолинистка го покажува својот неверојатен талент

Внимание, видеото кое следи во продолжение ќе ви предизвика бура од емоции!
Датум: 24 апр 2014
, Автор:

Нешта за кои мора да почнете да наоѓате време во животот

Ова се работите за кои веднаш треба да почнете да наоѓате време со цел да живеете поисполнет и посреќен живот.
Датум: 24 апр 2014
, Автор:

Летајте над прекрасната дива природа во Мексико

Регионот Ла Уастека Потосина во Мексико е еден од најубавите делови на светот.

14 причини зошто да го сакате сопственото тело

Ова се 14 причини зошто треба да престанете да бидете опседнати со тежината и да почнете да се сакате себеси токму онакви какви што сте.
Датум: 24 апр 2014
, Автор: