Одличен микс од најголемите музички хитови на 2014 година

Одличен микс од најголемите музички хитови на 2014 година

Погледнете го овој одличен микс од Dj Earworm, кој како и секоја година претходно прекрасно нè изненадува со 4-минутна комбинација од најголемите музички хитови на 2014 година. Притиснете плеј и уживајте!

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар