Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Со првите зраци на сонцето, како моментално да почнуваме да размислуваме за летото и за морскиот шарм, па така охрабрени од тоа, сакаме навреме да ѕирнеме во понудата за атрактивно сместување. Овој пат пронајдовме една прекрасна мини куќа за која со сигурност можеме да кажеме дека е вистински мал рај на земјата каде што ќе се опуштите максимално!

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

„Tiny house Fjaka“ е куќа што се наоѓа во природата, што значи дека е опкружена со мирислива зелена обвивка со волшебен поглед кон морето. Ова прекрасно сместување плени на прв поглед со својот внимателен рустикален дизајн и стилот на декорација, а особено ни се допаѓа базенот каде што можете да се освежите за време на летната жештина. Куќата обрнува внимание на секој детаљ, па ако започнеме со градината, тоа е медитерански аранжман кој е исклучително пријатен, релаксирачки и посебен и совршен за опуштање на умот и телото. Покрај тоа, за најмладите има игротека за забава.

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Преубава куќа каде што сакаме да го поминеме летото!

Погледте ги овие идеи за украсување на балконот што ќе го претворат во прекрасна оаза за утринско кафе!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар