Креативна реклама од Хонда по повод 65 години постоење

Honda ‘Hands’“ е краток филм во чест на одбележувањето на 65-годиншнината од постоењето на компанијата. Видеото ги прикажува најуспешните креации и иновации на нивните инженери, кои се трансформираат во рацете, од една форма во друга, од мотори и автомобили – во роботи и авиони.Креативна реклама од Хонда по повод 65 години постоењеБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар