Предмети инспирирани од Рајан Гослинг кои можат да се купат

Предмети инспирирани од Рајан Гослинг кои можат да се купат

Ако Рајан Гослинг ви се допаѓа до таа мера што сакате да го гледате секаде околу вас, појдете на веб-сајтот Etsy и побарајте ги овие неколку рачно изработени предмети инспирирани од него.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар