22 март 2014 | Кафе пауза

7 тинејџерски филмови кои секоја девојка треба да ги погледне

Без разлика на вашата возраст, постојат тинејџерски филмови кои секоја девојка треба да ги погледне.
Датум: 22 мар 2014
, Автор:

Како кучињата пијат вода?

Ако досега сте гледале со чудење на тоа како кучињата можат само да гo исплазат јазикот кон водата и бргу да ја изгасат жедта, забавената снимка нa ова видео ќе ви ги расчисти дилемите.

Прошетка по скалите кои водат кон рајот

Забранета и спектакуларна прошетка...

25 работи од кои треба да се ослободите до следниот роденден

Доколку мислите дека вие не сте она што треба да бидете, тогаш погледнете како може да се промените, применувајќи некои од следниве предлози.

Предмети инспирирани од Рајан Гослинг кои можат да се купат

Ако Рајан Гослинг ви се допаѓа до таа мера што сакате да го гледате секаде околу вас, појдете на веб-сајтот Etsy и побарајте ги овие неколку рачно изработени предмети инспирирани од него.