Фотографии од алманаси кои мора да ги видите за да поверувате дека постојат

Овие фотографии едноставно не можат да се објаснат со зборови. Мора да ги видите за да можете целосно да ги сфатите. Не сме сигурни точно што се вртело во главите на овие луѓе додека ги правеле, но тие се и повеќе од збунувачки. Погледнете и самите…

Фотографии од алманаси кои мора да ги видите за да поверувате дека постојат

Зарем овој професор се обидува да ја убие оваа птица со поглед?

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар