7 реченици кои секоја кул девојка може да ги каже без проблем

Дефиницијата за „кул“ девојка би звучела отприлика вака: Таа е самоуверена, автентична, оригинална, свесна за себе и своите квалитети...

Дали момците навистина сакаат кул девојка покрај себе?

Згодна, паметна, интересна и секогаш расположена за секс! Дали момците најмногу размислуваат за овие видови девојки?

17 мисли кои ви поминуваат низ главата додека вашите родители се обидуваат да изгледаат кул пред вашите пријатели

Тие не сакаат да изгледаат старомодно пред нашите пријатели, па додека се тие кај нас, нашите родители кажуваат некои интересни шеги. Секако, вие не мислите дека тоа е смешно.

9 откачени играчки за деца и возрасни кои можете да ги управувате со вашиот смартфон

Играчките не се само за деца. Затоа овие девет прекрасни и откачени играчки можат да се контролираат со смартфон, една од вашите омилени играчки.

30 кул и уникатни маски за ајфон

Едноставната еднобојна маска за ајфон не е единствената која можете да ја употребите за заштита на вашиот смартфон.

Најкул и најоткачените професори на светот

Покрај вакви професори, секој би посакал да се врати назад на училиште.
Датум: 11 мар 2015
, Автор:

11 нешта кои само поголемите браќа и сестри ќе ги разберат

Постари браќа и сестри обединете се, ова се нештата кои само вие меѓусебно ги разбирате.
Датум: 11 феб 2015
, Автор:

Зошто е супер да се биде тетка?

Доколку имате внуци од вашите браќа или сестри, тогаш знаете колку е супер да се биде тетка.
Датум: 17 дек 2014
, Автор:

Сладок еж кој покажува многу емоции ќе ви го освои срцето

На прв поглед Марутаро е само обичен еж. Но, мислењето ќе го промените откако ќе видите какви сè емоции тој умее да покаже.
Датум: 14 апр 2014
, Автор:

Родители и мало бебенце рекреираат сцени од култни филмови

Секоја недела во последните три месеци, родителите Лили и Леон Маки заедно со нивното 10-месечно бебенце Орсон рекреирале сцени од филмови...

Креативно дизајнирани скутери кои ќе сакате да ги повозите

Ако паднат во рацете на уметник, скутерите можат да се претворат во кул превозно средство кое никој нема да го остави рамнодушен.