30 кул и уникатни маски за ајфон

30 кул и уникатни маски за ајфон

Едноставната еднобојна маска за ајфон не е единствената која можете да ја употребите за заштита на вашиот смартфон. Овие триесетина маски се доказ дека таа може да биде и одличен стилски додаток.

30 кул и уникатни маски за ајфон

Стар телефон

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар