Филмски предлози: Акции од 2014

Седум предлози за возбудлив филмски маратон…

1. Потреба за брзина (Need For Speed)Филмски предлози: акции од 2014

Главни улоги: Арон Пол, Имоџен Потс, Доминик Купер

Времетраење: 132 минути

Наша оценка: 6/10

Кратка содржина: Вообичаената доза брзо возење по градските улици. Овој пат возењето се врти околу обиди за убиство и одмазда.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар