Слаткиот Боу во прегратките на неговото куче Тео

Слаткиот Боу во прегратките на неговото куче Тео

Пред само 2 месеци пишувавме за необично блиската врска која ја имаат малиот Боу и домашното куче Тео кои редовно си заспиваат заедно во прегратки. Боу и Тео продолжуваат да растат, а нивната навика да заспиваат заедно не само што не се губи, туку тие притоа зафаќаат сè посмешни и почудни пози. Уживајте во новата галерија фотографии од овие пријатели за дремка. 🙂

Слаткиот Боу во прегратките на неговото куче ТеоБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар