Рекламата на „Бадвајзер“ за Супер Боул која го расплака светот

Едноставна приказна за пријателството помеѓу куче и коњ – нема утка кога во главната улога се животните кои нè потсетуваат на љубовта, пријателството и нераскинливите врски. Погледнете зошто светот ги намокри очите на оваа кратка приказна.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар