Прекрасна уметност на ќесички чај

Прекрасна уметност на ќесички чај

Руби Силвиус е креативна артистка која ги претвора ќесички чај во прекрасни уметнички дела. Ќесичките чај ги отсликуваат мирните и едноставните моменти од секојдневниот живот, како што се луѓето кои шетаат по снегот, малите мачки и разни други работи.

Прекрасна уметност на ќесички чај

Прекрасна уметност на ќесички чај

Прекрасна уметност на ќесички чај

Прекрасна уметност на ќесички чај

Прекрасна уметност на ќесички чај

Прекрасна уметност на ќесички чај

Прекрасна уметност на ќесички чај

Прекрасна уметност на ќесички чај

Погледнете ги овие прекрасни зимски сцени кои ќе ве внесат во празничниот дух.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар