Креативни разгледници за вашите непријатели

Дали некогаш ве изнервирале толку многу, што ве натерале да нацртате злобни разгледници? Доколку тоа не ви се случило не грижете се, Килиен Хуин го направил тоа за вас. Кој би рекол дека животните можат да бидат толку сурови? Погледнете ги следниве злобни разгледници кои секој би посакал да ги испрати на своите непријатели.

Посакувам твоите соништа да се диносауруси. Големи и сите мртви.

Посакувам твоите соништа да се диносауруси. Големи и сите мртви.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар