Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Познатата фотографка Ненси Барон реши да направи фотосесија со неколку слатки кучиња во нивните средновековно модерни домови. Со нејзините фотографии таа сака да ја сподели убавината на калифорниските домови со чист декор и отворени простории, како и кучињата кои се негувани со љубов и добро згрижени како што е и нивната околина.

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Фотографии од слатки кучиња и нивните средновековно модерни домови

Погледнете ги овие 20 семејства животни што ќе ве натераат да посакате да ги прегрнете вашите родители веднаш.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар