Машки костими за капење кои ќе се носат ова лето

Можеби одбирањето на костим за капење кај мажите е далеку полесно од одбирањето на вистинскиот и совршениот кај жените, но сепак треба да се внимава при купувањето. Ова се дел од моделите и дезените кои се во тренд оваа сезона, а на нив се потпишани брендови како „Polo“, „Speedo“, „Armani“, „Quicksilver“, „Diesel“, „DC“ и други. Погледнете ги, можеби ќе ве инспирираат за каков костим да се одлучите ова лето.Машки костими за капење кои ќе се носат ова лето Машки костими за капење кои ќе се носат ова лето Машки костими за капење кои ќе се носат ова лето Машки костими за капење кои ќе се носат ова лето Машки костими за капење кои ќе се носат ова лето Машки костими за капење кои ќе се носат ова лето Машки костими за капење кои ќе се носат ова лето Машки костими за капење кои ќе се носат ова лето


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар