Модерен двокатен стан во Будимпешта

Ксорба Анита е дизајнерка за ентериер од Будимпешта чиј оригинален пристап кон модерниот дизајн го привлекува вниманието на јавноста. Овој стан од 100 квадратни метри на два ката се наоѓа во Будимпешта и воодушевува со својот изглед.Модерен двокатен стан во БудимпештаСтанот е дизајниран за млад пар, а во него преовладува отворената дневна соба, прекрасниот дизајн на скалите во форма на дрво и колоритноста на ѕидовите во спалните. Опремен е со најнова технологија, а во големата кујна ќе уживајте приготвувајте убави оброци.Модерен двокатен стан во Будимпешта Модерен двокатен стан во Будимпешта Модерен двокатен стан во Будимпешта Модерен двокатен стан во Будимпешта Модерен двокатен стан во Будимпешта Модерен двокатен стан во Будимпешта Модерен двокатен стан во Будимпешта Модерен двокатен стан во Будимпешта Модерен двокатен стан во Будимпешта Модерен двокатен стан во Будимпешта Модерен двокатен стан во Будимпешта


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар