Идеалното решение за гушкање во кревет

Идеалното решение за гушкање во кревет

Овој удобен душек е дело на Меди Моџтабави и е идеално решение за паровите кои сакаат да се гушкаат во кревет. Душекот е направен од траки помеѓу кои има место да ви пропадне раката, па така можете да го гушкате партнерот, без вас да ви пречи неговата тежина, ниту вие да го притискате и бодете.Идеалното решение за гушкање во креветКонцептот сè уште го нема најдено патот на пазарот, но Иранецот Меди постојано е во потрага по инвеститор кој ќе му помогне на овој концепт да се најде во домовите на вљубените парови.Идеалното решение за гушкање во кревет Идеалното решение за гушкање во кревет Идеалното решение за гушкање во кревет Идеалното решение за гушкање во кревет Идеалното решение за гушкање во кревет Идеалното решение за гушкање во кревет


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар