Забавни фотографии од незаборавни моменти на луди железници што ќе ве насмеат до солзи

Забавни фотографии од незаборавни моменти на луди железници што ќе ве насмеат до солзи

Фотографиите направени на лудите железници се најдобри! Тоа што на времето почнало како можност за дополнителна заработка, подоцна се претворило во шеги за коишто семејството и пријателите со години разговараат и се смеат. Погледнете дел од најдобрите вакви фотографии што можат да се најдат на Интернет и пробајте да не се насмеете до солзи!

Кога двајца браќа дознале дека имало камера на нивната омилена луда железница

(1) zabavni-fotografii-od-nezaboravni-momenti-na-ludi-zheleznici-shto-kje-ve-nasmeat-do-solzi-www.kafepauza.mk

Еден маж одлучил да не се вози со сопругата, па таа малку се налутила

(2) zabavni-fotografii-od-nezaboravni-momenti-na-ludi-zheleznici-shto-kje-ve-nasmeat-do-solzi-www.kafepauza.mk

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар