Урнебесни фотографии и гифови кои ќе ви докажат дека мачките се течни

Урнебесни фотографии и гифови кои ќе ви докажат дека мачките се течни

Мачките навистина може да ги собере секаде! Тие се секогаш мотивирани да влезат во најмалите простори. Понекогаш нивната мотивација е толку силна што мачките се претвораат во течности за да го наполнат садот што им одговара. Погледнете ги следниве урнебесни фотографии кои ќе ви докажат дека мачките можат слободно да течат како река…

Мачка која го обожава аквариумот на рибите

Урнебесни фотографии и гифови кои ќе ви докажат дека мачките се течни

Најмрзливата мачка на светот

Урнебесни фотографии и гифови кои ќе ви докажат дека мачките се течни

Оваа мачка буквално се топи!

Урнебесни фотографии и гифови кои ќе ви докажат дека мачките се течни

Мачка во саксија

Урнебесни фотографии и гифови кои ќе ви докажат дека мачките се течни

Чинија брашно

Урнебесни фотографии и гифови кои ќе ви докажат дека мачките се течни

Мачка која се претворила во капучино

Урнебесни фотографии и гифови кои ќе ви докажат дека мачките се течни

Мачка во течна агрегатна состојба

Урнебесни фотографии и гифови кои ќе ви докажат дека мачките се течни

Продолжи на следната страница за да ги погледнете останатите урнебесни фотографии…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар