Супер Тојота за страсните возачи

Супер Тојота за страсните возачи

Тојота е позната по оние обични патнички автомобили кои се полни со одлична технологија, но не и по спортскиот дизајн на своите модели. Она чудовиште од автомобил на следните неколку фотографии сепак е Тојота, но засега само концепт кој не е пуштен во производство. Иако никој не може да го има овој модел, наречен Тојота ФТ-1, може барем да се ужива во сликите од неговиот возбудлив дизајн.

Супер Тојота за страсните возачи Супер Тојота за страсните возачи Супер Тојота за страсните возачи Супер Тојота за страсните возачи Супер Тојота за страсните возачи Супер Тојота за страсните возачи Супер Тојота за страсните возачи Супер Тојота за страсните возачи Супер Тојота за страсните возачи Супер Тојота за страсните возачи Супер Тојота за страсните возачи


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар