Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Немојте да бидете во „грч“ кога вашиот омилен холивудски актер го гледате во некоја опасна филмска сцена. Слободно здивнете, бидејќи таа задача им е доверена на нивните дублери. 🙂 Погледнете неколку фотографии направени за време на снимањата.

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Бред Пит

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Анџелина Џоли

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Џони Деп

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Жерард Батлер

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Том Круз и Камерон Дијаз

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Том Круз

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Даниел Крег

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Роберт Патинсон

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Ума Турман

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Шарлиз Терон

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Џон Траволта

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Натали Портман

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Патрик Демпси

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Сара Џесика Паркер

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Ен Хатавеј

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Николас КејџБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. jelena Reply

    а шо ќе и е на Сара Џесика Паркер дублер, побогу?

Остави коментар