Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Немојте да бидете во „грч“ кога вашиот омилен холивудски актер го гледате во некоја опасна филмска сцена. Слободно здивнете, бидејќи таа задача им е доверена на нивните дублери. 🙂 Погледнете неколку фотографии направени за време на снимањата.

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Бред Пит

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Анџелина Џоли

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Џони Деп

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Жерард Батлер

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Том Круз и Камерон Дијаз

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Том Круз

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Даниел Крег

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Роберт Патинсон

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Ума Турман

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Шарлиз Терон

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Џон Траволта

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Натали Портман

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Патрик Демпси

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Сара Џесика Паркер

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Ен Хатавеј

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Николас КејџБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. jelena Reply

    а шо ќе и е на Сара Џесика Паркер дублер, побогу?

Остави коментар