14 причини зошто не треба да ѝ дозволувате на вашата девојка да се слика со Џејсон Момоа

14 причини зошто не треба да ѝ дозволувате на вашата девојка да се слика со Џејсон Момоа

Да бидеме реални, Џејсон Момоа не само што е најкул маж што некогаш сте го виделе, тој исто така е и мелем за очи. Токму затоа и е сосема природно тоа што оваа ѕвезда добива бројни барања за фотографии од дамите ширум светот. Но, не грижете се! Момоа нашол брилијантен начин да ги вклучи и партнерите во фотографијата. Ѕвездата од филмот „Аквамен“ (Aquamаn) почнал да си игра со паровите на камера, така што се преправа дека ги краде нивните партнерки. Крајниот резултат е едноставно урнебесен! Погледнете…

Причина број 1

Причина број 2

Причина број 3

Причина број 4

Причина број 5

Причина број 6

Причина број 7

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар