Најслатките кутриња што некогаш сте ги виделе

Најслатките кутриња што некогаш сте ги виделе

Без разлика каков ден имате, кутрињата гарантирано ќе ви го стопат срцето и ќе ве натераат инстантно да се расположите. Па, бидејќи ретко на кого му е дозволено да си го носи своето крзнено пријателче во канцеларија, погледнете ги овие неодоливи фотографии и наполнете се со позитивна енергија. Без разлика дали станува збор за големите, тркалезни очи, слатко сонување или препознатливата поднавалена глава, овие крзнени топчиња се сè што ви е потребно за да го преживеете зафатениот работен ден.

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар