Машки панталони кои се отпорни на флеки

За многу кусо време овие панталони ќе се појават на пазарот. Проектот беше претставен на познатиот сервис „Kickstarter“, а беа побарани 20.000 долари за да се започне со нивно производство.

Машки панталони кои се отпорни на флеки

Покрај тоа што се отпорни на секакви течности, тие се направени од многу издржлив материјал, па ќе ви биде навистина тешко да ги скинете.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар