Малечко девојче со слатка роденденска порака за нејзиниот татко

Малечката Александриjа со сигурност ќе му го подари најубавиот подарок на својот татко за овој роденден. Видеото во кое таа кажува колку многу и зошто го сака е вистински интернет хит, па за само неколку дена е погледнато околу 335.000 пати.Малечко девојче со слатка роденденска порака за нејзиниот таткоВо едноминутното видео таа ги носи дресовите од омилените спортски тимови на нејзиниот татко и гласно навива за нив.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар