Мачки што им се прават газди на кучињата

Мачки што им се прават газди на кучињата

Стереотипот вели дека мачките се плашат од кучиња и бегаат од нив. Но, овие фотографии докажуваат дека тоа не е случај со сите.

Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата Мачки што им се прават газди на кучињата (18) Machki-shto-im-se-pravat-gazdi-na-kuchinjata-www.kafepauza.mk

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар