Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Оваа година имаше доста интересни фотографии. Во 2013-та ги видовме познатите личности како им ги „уништуваат“ фотографиите на други луѓе, вметнувајќи се себеси во нив. Една од најновите „фотобомби“ е онаа на актерот Зак Браф, познат од серијата „Scrubs“, кој со бејзбол капче на глава поминувал на пешачки премин во Њујорк, во моментот кога некои младоженци правеле фотосесија.

Фотографот ја твитнал фотографијата на Браф и пишал: „Господнине, мислам дека го фотобомбардиравте мојот штотуку венчан пар, пред некој ден во Њујорк. 🙂 Добро одиграно…“ Ѕвездата од „Scrubs“ го ретвитнала тоа и потоа уште еднаш самиот ја објавил фотката и пишал: „Ова е една од моите најдобри фотобомби досега“.

Погледнете ги останатите фотобомби кои беа популарни оваа година.

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Зак Браф

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Кели Кларксон

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Арон Пол

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Мајкл Даглас

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Џозеф Гордон-Левит

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Доналд Фејсон и Зак Браф

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Бијонсе

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Бил Клинтон

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Кевин Спејси

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Селена Гомез

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Џеси Тајлер Фергусон

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Нил Петрик Херис

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Бијонсе

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Џошуа Џексон

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Том Круз

Кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии…

Џенифер Лоренс

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар