Фотографии од мали дечиња направени во вистинскиот момент

Фотографии од мали дечиња направени во вистинскиот момент

Некои деца се природно талентирани за позирање. Овие фотографии го докажуваат тоа.

1-Fotografii-od-mali-dechinja-napraveni-vo-vistinski-moment-kafepauza.mk

„Повик на природата“

2-Fotografii-od-mali-dechinja-napraveni-vo-vistinski-moment-kafepauza.mk

„Дечки, малку ме згмечивте.“


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент на катедрата за Општа и компаративна книжевност. Голем гурман, обожувач на уметноста и кафехоличар. Секогаш се интересира за нови погледи на светот и затоа има немирен дух. Задолжително наоѓа слободно време кое го поминува со нејзиното домашно милениче и да се напие макар една шолја кафе со пријателките.

Поврзани содржини

Остави коментар