Фотографии од мачки како се истегнуваат што ќе ве насмеат до солзи - Part 3

Фотографии од мачки како се истегнуваат што ќе ве насмеат до солзи

Фотографии од мачки како се тегнат што ќе ве насмеат до солзи

Фотографии од мачки како се тегнат што ќе ве насмеат до солзи

Фотографии од мачки како се тегнат што ќе ве насмеат до солзи

Фотографии од мачки како се тегнат што ќе ве насмеат до солзи

Фотографии од мачки како се тегнат што ќе ве насмеат до солзи

Фотографии од мачки како се тегнат што ќе ве насмеат до солзи

Фотографии од мачки како се тегнат што ќе ве насмеат до солзи

Доколку успеавме да ве насмееме, можеби ќе сакате да ги погледнете и следниве фотографии од мачки кои се однесуваат чудно.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар