Адријана Лима повторно секси во новиот каталог на ангелите

Ангелите на „Victoria’s secret“ се вратија на островот Свети Бартоломеј, каде што најчесто во последниве години се фотографираат за нивниот познат каталог во бикини. Адријана Лима повторно докажува дека и после породувањето е вратена во топ форма и дека активно се враќа во полето на моделството. Оваа фотосесија може да служи и како пример за сите идни мајки, дека и после раѓањето деца, може да се одржи изгледот на телото.Адријана Лима повторно секси во новиот каталог на ангелитеАдријана Лима повторно секси во новиот каталог на ангелитеАдријана Лима повторно секси во новиот каталог на ангелитеАдријана Лима повторно секси во новиот каталог на ангелитеАдријана Лима повторно секси во новиот каталог на ангелитеАдријана Лима повторно секси во новиот каталог на ангелитеАдријана Лима повторно секси во новиот каталог на ангелитеАдријана Лима повторно секси во новиот каталог на ангелите


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар