25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето - Part 2

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

13. „Маја навистина сака да игра фризби.“

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

14. „Здраво! Ме повикавте?“

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

15. „Моето мало човече.“

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

16. „Овие очи и шепи ме повикуваат.“

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

17. „Нивното пријателство го стопи моето срце.“

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

18. „Секогаш ме расположува, дури и по 3 години.“

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

19. По долг ден напорна работа

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

20. Мачките влегуваат во празни места што никогаш нема да ги предвидите, како празно пакување од тоалетна хартија

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

21. „Кучето на татко ми е многу среќно кога е опкружено со деца.“

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

22. Играње, капење, сушење

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

23. „Оваа мачка воопшто не се грижи дека го уништи мојот труд.“

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

24. „Запознајте го Хју Квакман!“

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

25. „Ова е Тонка. Денес првпат оди во парк.“

25 фотографии од миленичиња што ќе ви го стопат срцето

Погледнете ги и овие 22 фотографии од животни со необичен изглед што ќе ве шармираат.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар