20 брилијантни изуми на дизајнери коишто се погрижиле за удобноста на жените - Part 3

20 брилијантни изуми на дизајнери коишто се погрижиле за удобноста на жените

11. Печат што овозможува правење совршени веѓи за многу кратко време

12. Удобна крпа што ја апсорбира потта од градите, остатоците од млеко и им овозможува да стојат нагоре додека ги сушите

13. Ова закосено шишенце за лак помага при негово правилно држење, како и лесна употреба без да се истура и да се искористи секоја капка

14. Стегач за коса во вид на нараквица што го елиминира притисокот од ластикот на рачниот зглоб

15. Магнетски трепки за очи за кои не е потребен лепак и кои нема да ги уништат природните трепки за повеќекратна употреба

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Психолог кој најдобро се изразува преку пишаниот збор. Нејзиниот личен лајтмотив гласи: „Остани своја и поинаква бидејќи само така ќе блеснеш во полн сјај!“

Поврзани содржини

Остави коментар