100 секси жени во 100 секунди

Секоја година магазинот за мажи „Maxim“ прави листа од стоте најсекси жени. Погледнете ги сите 100 најсекси жени за оваа година во ова кусо и интересно видео. Иако магазинот доби голем број негативни коментари, особено за изборот на првите неколку места, сепак видеото е многу „жешко“ и вреди да се погледне.

100 секси жени во 100 секунди

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар