Што е секси според ангелите од „Victoria’s Secret“?

Која славна дама има најсекси тело, а која најсекси нозе или усни?  Токму на овие и на многу други прашања, одговорот ќе ви го дадат ангелите од „Victoria’s Secret“.Што е секси според ангелите од „Victoria's Secret“Неодоливите ангели во ова видео откриваат кои славни холивудски личности се најсекси, а бидејќи станува збор за најубавото жири во светот, тогаш треба да им се верува. Погледнете го нивниот избор.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар