Топ музички хитови за 2013 година

Топ музички хитови за 2013 година

Иако се поминати само нешто помалку од 4 месеци од оваа година, сепак досега се појавија голем број хитови кои многу брзо го освоија музичкиот пазар и кои постојано се вртат на радио станиците. Топ музички хитови за 2013 годинаОва се 10 песни кои станаа апсолутни хитови во 2013 година.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

 1. Хммм Reply

  10?

  • EHA Reply

   pa jas kolku sto gledam tuka ima samo edna pesna

   • Кафе пауза Reply

    Во плејлиста се. Се пуштаат автоматски една по друга.

 2. Dea Reply

  Што зезате??!??!?! Една и единствена е -.-

  • Кафе пауза Reply

   Не зезаме. Повеќе се една по друга 🙂

 3. Иви Reply

  10 се. Ги броев. 🙂

Остави коментар