Незаборавни сцени од одличната ТВ серија „Третиот камен од сонцето“

Незаборавни сцени од одличната ТВ серија „Третиот камен од сонцето“

Се сеќавате ли на лудите вонземјани Дик, Сали, Хери и Томи кои дојдоа на Земјата преправени во луѓе со цел да го истражуваат човештвтото и животот на оваа планета? Ние слободно можеме да кажеме дека ТВ серијата „Третиот камен од сонцето“ е една од најдобрите комедии кои некогаш биле снимени. И токму поради тоа ја составивме оваа листа од неколку видеа кои ќе ве потсетат на дел од најинтересните моменти низ кои поминуваа овие истражувачи…

Незаборавни сцени од одличната ТВ серија „Третиот камен од сонцето“
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар