17 мај 2014 | Кафе пауза

Незаборавни сцени од одличната ТВ серија „Третиот камен од сонцето“

Се сеќавате ли на лудите вонземјани Дик, Сали, Хери и Томи кои дојдоа на Земјата преправени во луѓе со цел да го истражуваат човештвтото и животот на оваа планета?

5 одлични комбинации за летните фестивали

Како што наближува сезоната за настани на отворено, ви нудиме 5 супер комбинации за такви пригоди.
Датум: 17 мај 2014
, Автор:

Музичка изведба на австралијанското шоу „The Voice“ која ќе ви ги подигне сите влакненца на телото

Нејзиниот глас уште на првиот стих почнува да ги освојува членовите на жирито...
Датум: 17 мај 2014
, Автор:

Вкусни чоколадни колачиња со суво овошје и јаткасти плодови

Здрав, а сепак вкусен десерт на кој нема да можете да му одолеете...

Секс-вежби за затегнато тело, добра кондиција и подобар сексуален живот

Секс-вежбите се серија специјално дизајнирани вежби со цел да го подобрат вашиот сексуален живот.
Датум: 17 мај 2014
, Автор: